RT2512FKE07210RL
MFR.Part #
RT2512FKE07210RL
JLCPCB Part #
C2142036
Description
-55℃~+125℃ 200V 210Ω 750mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS