RT0805DRD07499RL
MFR.Part #
RT0805DRD07499RL
JLCPCB Part #
C4249426
Description
-55℃~+155℃ 125mW 499Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS