AC2010FK-7W5K9L
MFR.Part #
AC2010FK-7W5K9L
JLCPCB Part #
C20143290
Description
-55℃~+155℃ 1.25W 5.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS