RT2512FKE074K75L
MFR.Part #
RT2512FKE074K75L
JLCPCB Part #
C2141733
Description
-55℃~+125℃ 200V 4.75kΩ 750mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS