RC1206FR-13316KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC1206FR-13316KL
JLCPCB Part #
C6378984
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 316kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS