SQP20AJB-0R16
MFR.Part #
SQP20AJB-0R16
JLCPCB Part #
C1406189
Package
Plugin,D12.5xL60mm
Description
-55℃~+155℃ 160mΩ 20W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D12.5xL60mm Through Hole Resistors ROHS