FMP100FTF52-5R76
MFR.Part #
FMP100FTF52-5R76
JLCPCB Part #
C20160222
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.76Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS