SR733ATTER182F
MFR.Part #
SR733ATTER182F
JLCPCB Part #
C2601880
Description
-55℃~+150℃ 182mΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS