RT2512FKE0730R1L
MFR.Part #
RT2512FKE0730R1L
JLCPCB Part #
C2141887
Description
-55℃~+125℃ 200V 30.1Ω 750mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS