NCR-25KR-52-910R
MFR.Part #
NCR-25KR-52-910R
JLCPCB Part #
C19400822
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 910Ω Carbon Film Resistor ±10% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS