RT2512FKE0730R9L
MFR.Part #
RT2512FKE0730R9L
JLCPCB Part #
C3998533
Description
-55℃~+125℃ 30.9Ω 750mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS