RT2512BKD073K4L
MFR.Part #
RT2512BKD073K4L
JLCPCB Part #
C7303354
Description
-55℃~+125℃ 3.4kΩ 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS