RT2512BKE0795R3L
MFR.Part #
RT2512BKE0795R3L
JLCPCB Part #
C4240423
Description
-55℃~+125℃ 750mW 95.3Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS