RT2512FKE0795R3L
MFR.Part #
RT2512FKE0795R3L
JLCPCB Part #
C2141565
Description
-55℃~+125℃ 200V 750mW 95.3Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS