RC1206FR-10549RL
MFR.Part #
RC1206FR-10549RL
JLCPCB Part #
C5842858
Description
-55℃~+155℃ 250mW 549Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS