RT2512BKE07953RL
MFR.Part #
RT2512BKE07953RL
JLCPCB Part #
C4120490
Description
-55℃~+125℃ 750mW 953Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS