RE1206FRE0769K8L
MFR.Part #
RE1206FRE0769K8L
JLCPCB Part #
C4106932
Description
-55℃~+155℃ 250mW 69.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS