RT1210WRD078K87L
MFR.Part #
RT1210WRD078K87L
JLCPCB Part #
C4108013
Description
-55℃~+125℃ 250mW 8.87kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS