RN73R2ETTD32R4D50
MFR.Part #
RN73R2ETTD32R4D50
JLCPCB Part #
C2605137
Description
-55℃~+155℃ 250mW 32.4Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS