AA0603JR-07620RL
MFR.Part #
AA0603JR-07620RL
JLCPCB Part #
C2102531
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 620Ω Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS