SR0603FR-0747RL
MFR.Part #
SR0603FR-0747RL
JLCPCB Part #
C7368842
Description
-55℃~+155℃ 100mW 47Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS