SG73S2E1RTTD620G
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD620G
JLCPCB Part #
C5753132
Description
-55℃~+155℃ 1W 62Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS