RT1210WRD0739K2L
MFR.Part #
RT1210WRD0739K2L
JLCPCB Part #
C4164790
Description
-55℃~+125℃ 250mW 39.2kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS