RC0805FR-0713R3P
MFR.Part #
RC0805FR-0713R3P
JLCPCB Part #
C7336572
Description
-55℃~+155℃ 125mW 13.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS