RT1210CRD0739K2L
MFR.Part #
RT1210CRD0739K2L
JLCPCB Part #
C1707565
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 39.2kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS