RN73R2ETTD6193F100
MFR.Part #
RN73R2ETTD6193F100
JLCPCB Part #
C2605743
Description
-55℃~+155℃ 250mW 619kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS