FMP100FTF52-7K87
MFR.Part #
FMP100FTF52-7K87
JLCPCB Part #
C1380238
Description
-55℃~+155℃ 1W 7.87kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS