RT1210WRD07255KL
MFR.Part #
RT1210WRD07255KL
JLCPCB Part #
C4175823
Description
-55℃~+125℃ 250mW 255kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS