AF1206JR-072K4L
MFR.Part #
AF1206JR-072K4L
JLCPCB Part #
C855232
Description
-55℃~+155℃ 2.4kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS