RT1210DRD07255KL
MFR.Part #
RT1210DRD07255KL
JLCPCB Part #
C4346484
Description
-55℃~+125℃ 250mW 255kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS