TNPW12102K43BETA
MFR.Part #
TNPW12102K43BETA
JLCPCB Part #
C4301949
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 2.43kΩ 333mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount