FMF50SFTF52-750K
MFR.Part #
FMF50SFTF52-750K
JLCPCB Part #
C1375701
Description
-55℃~+155℃ 500mW 750kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS