RT1210FRE07150RL
MFR.Part #
RT1210FRE07150RL
JLCPCB Part #
C873232
Description
-55℃~+125℃ 150Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS