RN73H2ETTD3442F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD3442F100
JLCPCB Part #
C3941978
Description
-55℃~+155℃ 250mW 34.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS