MFR25SFBF52-47R
MFR.Part #
MFR25SFBF52-47R
JLCPCB Part #
C1371218
Description
-55℃~+155℃ 250mW 47Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS