AC2010JK-074R7L
MFR.Part #
AC2010JK-074R7L
JLCPCB Part #
C875439
Description
-55℃~+155℃ 200V 4.7Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS