AHP50AJB-3R6
MFR.Part #
AHP50AJB-3R6
JLCPCB Part #
C5942436
Description
3.6Ω 50W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS