RT1210FRD07649RL
MFR.Part #
RT1210FRD07649RL
JLCPCB Part #
C4286751
Description
-55℃~+125℃ 250mW 649Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS