SR0402FR-7T49R9L
MFR.Part #
SR0402FR-7T49R9L
JLCPCB Part #
C7368820
Description
-55℃~+155℃ 200mW 49.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS