RT1210WRB0721K5L
MFR.Part #
RT1210WRB0721K5L
JLCPCB Part #
C4203647
Description
-55℃~+125℃ 21.5kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS