RT1210BRD07649RL
MFR.Part #
RT1210BRD07649RL
JLCPCB Part #
C1699680
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 649Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS