AC1206FR-1316RL
MFR.Part #
AC1206FR-1316RL
JLCPCB Part #
C5552663
Description
-55℃~+155℃ 16Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS