RT1210CRE0768R1L
MFR.Part #
RT1210CRE0768R1L
JLCPCB Part #
C1704994
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 68.1Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS