YC124-FR-07470KL
MFR.Part #
YC124-FR-07470KL
JLCPCB Part #
C854822
Description
4 470kΩ 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS