AHA50AFB-174R
MFR.Part #
AHA50AFB-174R
JLCPCB Part #
C6500015
Description
174Ω 50W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS