RE0805FRE07383RL
MFR.Part #
RE0805FRE07383RL
JLCPCB Part #
C859648
Description
-55℃~+155℃ 125mW 383Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS