AC2512FK-073M6L
MFR.Part #
AC2512FK-073M6L
JLCPCB Part #
C728190
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 3.6MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS