RT1210CRE07510KL
MFR.Part #
RT1210CRE07510KL
JLCPCB Part #
C4193971
Description
-55℃~+125℃ 250mW 510kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS