SG73S2ERTTD1152F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD1152F
JLCPCB Part #
C6222432
Description
-55℃~+155℃ 11.5kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS