RT1206WRB0751R1L
MFR.Part #
RT1206WRB0751R1L
JLCPCB Part #
C3977729
Description
-55℃~+155℃ 250mW 51.1Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS